Szkoła narciarska Snow Riders została założona w 2009 roku. Początkowo szkolenia odbywały się wyłącznie we włoskim Livigno. Dzięki zaufaniu i zadowoleniu klientów mogliśmy zacząć uczyć w kolejnych miejscowościach we Włoszech i w Austrii.

Oferujemy szeroką gamę szkoleń grupowych dla dzieci, a także szkolenia indywidualne dla dzieci i dorosłych. Szczególną uwagę przywiązujemy do nauki najmłodszych. Kładziemy duży nacisk na to, by zajęcia narciarskie w Snow Riders były prowadzone w trosce o bezpieczeństwo uczestników. Staramy się przy tym trzymać wysoki poziom nauczania i gwarantować dobrą zabawę. Chcemy, by nasi kursanci nabywali konkretne umiejętności i korzystali z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów. Od 2016 roku posiadamy licencję A+B, wydawaną przez SITN PZN, która uprawnia do prowadzenia szkoleń podstawowych oraz kursów kadrowych na stopień instruktora PZN. Jesteśmy doceniani przez włoskie szkoły narciarskie. Przez lata budowaliśmy swoją pozycję na alpejskich stokach, dzięki czemu czujemy się tam jak w domu.

Z naszych zajęć korzysta w sezonie około 4000 dzieci. Pragniemy się rozwijać i tworzyć kolejne kierunki wyjazdowe. Nie posiadamy biura, pracujemy zdalnie. Najszybciej odpowiadamy na wiadomości mailowe. Czekamy na zgłoszenia, a w razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą. 

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy!

Kasia i Andrzej