Tak. Zajęcia odbywają się w języku polskim. Naszą kadrę tworzą wyłącznie polscy instruktorzy.

Na zajęcia grupowe przyjmujemy dzieci od 4 lat. Dla młodszych dzieci możemy zaproponować zajęcia indywidualne.

Przez pierwsze dwa dni (w niedzielę i poniedziałek) zajęcia rozpoczynamy i kończymy przy wyciągu numer 17 San Rocco.

Od wtorku do czwartku zajęcia zaczynamy i kończymy przy górnej stacji gondoli na Mottolino.

Ostatniego dnia (w piątek) prowadzimy zawody narciarskie po stronie Carosello 3000, przy wyciągu numer 10 Ski Lift American.

Aby wyświetlić mapkę, trzeba przejść do zakładki „Oferta” i wybrać „Livigno”.

Do grup dzieci początkujących przyjmujemy maksymalnie 5 osób. W grupach jeżdżących limit stanowi 9 osób, przy czym średnio w grupie znajduje się około 6 osób.

Grupy dzielimy na podstawie następujących kryteriów: kolejności zgłoszeń, preferencji (podanych w uwagach przy zgłoszeniu lub w mailu) oraz umiejętności danej grupy.

Nie. Cena szkolenia nie uwzględnia skipassu. Na zajęcia należy przyjść z wykupionym karnetem.

Nie. Cena szkolenia nie obejmuje sprzętu. Na zajęcia należy przyjść z własnym sprzętem.

Nie. Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami. W miejscowościach, w których prowadzimy zajęcia, znajduje się wiele wypożyczalni sprzętu. Aby wyświetlić informacje na temat wypożyczalni w danej miejscowości, trzeba przejść do zakładki „Oferta” i wybrać odpowiednie miejsce szkolenia.

Aby zapisać dziecko do szkółki, należy wypełnić formularz rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Po weryfikacji formularza przesyłamy umowę, w której zawarte są zasady udziału w szkoleniu oraz wszelkie niezbędne informacje. Warunkiem rezerwacji miejsca jest płatność zaliczki, która wynosi 50% ceny szkolenia oraz przesłanie pocztą elektroniczną podpisanej umowy.

Rezygnacja ze szkolenia jest możliwa do 10 dni przed rozpoczęciem zajęć. Dokonujemy wówczas zwrotu zaliczki. W przypadku rezygnacji poniżej 10 dni – zaliczka pozostaje do wykorzystania w innym terminie.

Istnieje taka możliwość, ale nie gwarantujemy, że miejsca będą dostępne. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów –wystarczy tylko wypełnić formularz na naszej stronie.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Im wcześniej, tym lepiej. Przeważnie – na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia, wszystkie miejsca są już zajęte.

Tak, w każdej miejscowości jest możliwość zapisu na lekcje indywidualne. Aby zapoznać się z ofertą zajęć indywidualnych, należy przejść do zakładki „Oferta” i wybrać konkretną miejscowość.

Grupy tworzymy na podstawie otrzymanych zgłoszeń i zaznaczonych tam poziomów umiejętności. Bardzo ważne, aby były one możliwie obiektywne i zgodne ze stanem faktycznym. Pod uwagę bierzemy również wiek uczestników. Po pierwszym dniu, jeśli istnieje taka potrzeba, dokonujemy zmian w grupach, aby poziom był w miarę wyrównany.

Jeśli poziom umiejętności i wiek uczestników są zbliżone – tak. Rodziców, udających się na wyjazd ze znajomymi lub rodziną, prosimy o odpowiednią informację w uwagach (imiona oraz nazwiska osób, które chcą być razem). Prosimy o takie zgłoszenia tylko wówczas, gdy dzieci spełniają powyższe warunki.

Wystarczy podstawowy skipass, obejmujący Folgaridę i Marillevę.

Nie. Zajęcia grup początkujących prowadzone są wyłącznie na Kronplatzu, w Livigno, w Folgaridzie oraz w Schladming. W Madonnie di Campiglio szkolimy wyłącznie dzieci jeżdżące. Nie ma tam warunków do przeprowadzenia zajęć dla dzieci uczących się od podstaw.

Jeśli na miejscu okaże się, że są wolne miejsca w grupie, zajęcia będzie można przedłużyć np. zajęcia 2,5 godz. zamienić na kurs 5,5 godz., dopłacając na miejscu różnicę.

Program szkolenia wysyłamy najczęściej na 4 dni przed rozpoczęciem zajęć (czwartek), na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Program zwiera telefony kontaktowe do kierownika szkolenia i instruktora, podział na grupy wraz z godzinami zajęć oraz informacje o miejscu rozpoczęcia szkolenia.

Zachęcamy do mailowego kontaktu. Pracujemy zdalnie, często jesteśmy w „terenie”. Na wiadomości staramy się odpisywać najszybciej jak to możliwe. Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za cierpliwość 🙂