Szkolenia indywidualne dla dzieci i dorosłych

  • Aby zapisać się na szkolenie indywidualne, należy wypełnić formularz rejestracji.
  • Dostępne godziny szkoleń wraz z terminami są widoczne w formularzu.
  • Czas trwania zajęć: 50 minut.
  • Szkolenie indywidualne dla osoby jeżdżącej uwzględnia możliwość nauki dodatkowych osób (maks. 3) w tym samym czasie. Koszt zajęć za jedną osobę wynosi od 45 do 60 euro za godzinę. Zajęcia odbywające się do godziny 10.00 – 45 euro, od godziny 10.00 – 60 euro (plus 15 euro za godzinę – każda dodatkowa jeżdżąca osoba).
  • Szkolenie indywidualne dla osoby początkującej: na jednego instruktora przypada jedna osoba początkująca. Koszt zajęć za jedną osobę wynosi od 45 do 60 euro za godzinę. Zajęcia odbywające się do godziny 10.00 – 45 euro, od godziny 10.00 – 60 euro.
  • Miejsce rozpoczęcia zajęć: ustalane po konsultacji telefonicznej z instruktorem na dzień przed zajęciami.

Miejsce rozpoczęcia zajęć

Miejsce rozpoczęcia zajęć: ustalane po konsultacji telefonicznej z instruktorem na dzień przed zajęciami. Górna stacja gondoli Kronplatz - przy dzwonie lub dolna stacja w Riscone. Nie prowadzimy zajęć na stoku Miara w St. Vigil

Skipass

Karnety należy zakupić we własnym zakresie. Aktualny cennik oraz wszelkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.kronplatz.com/en/the-kronplatz/tickets-prices/prices-winter

Wypożyczalnia sprzętu

Nie prowadzimy wypożyczalni sprzętu. Dla naszych klientów mamy zniżkę w wypożyczalni Rent and go. Kod zniżkowy zostanie przesłany po opłaceniu szkolenia.

Nocleg

Nie oferujemy noclegu. Polecamy znaleźć miejsca noclegowe najbliżej wyciągu, w pobliskich wioskach i miejscowościach (Riscone, Bruneck, St. Lorenzen, Percha).