Szkolenia indywidualne dla dzieci i dorosłych

  • Aby zapisać się na szkolenie indywidualne, należy wypełnić formularz rejestracji.
  • Dostępne godziny szkoleń wraz z terminami są widoczne w formularzu.
  • Czas trwania zajęć: 50 minut.
  • Szkolenie indywidualne dla osoby jeżdżącej uwzględnia możliwość nauki dodatkowych osób (maks. 3) w tym samym czasie. Koszt zajęć za jedną osobę wynosi od 45 do 55 euro za godzinę. Zajęcia odbywające się do godziny 10.00 – 45 euro, od godziny 10.00 – 55 euro (plus 15 euro za godzinę – każda dodatkowa jeżdżąca osoba).
  • Szkolenie indywidualne dla osoby początkującej: na jednego instruktora przypada jedna osoba początkująca. Koszt zajęć za jedną osobę wynosi od 45 do 55 euro za godzinę. Zajęcia odbywające się do godziny 10.00 – 45 euro, od godziny 10.00 – 55 euro.
  • Miejsce rozpoczęcia zajęć: ustalane po konsultacji telefonicznej z instruktorem na dzień przed zajęciami.

Miejsce rozpoczęcia zajęć

Miejsce rozpoczęcia zajęć: ustalane po konsultacji telefonicznej z instruktorem na dzień przed zajęciami.

Skipass

Karnety należy zakupić we własnym zakresie. Aktualny cennik oraz wszelkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.ski.it/pl/folgarida-marilleva

Wypożyczalnia sprzętu

Nie prowadzimy wypożyczalni sprzętu. Dla naszych klientów mamy zniżkę w zaprzyjaźnionej wypożyczalni (Ski Center Folgarida). Kod zniżkowy zostanie przesłany po opłaceniu szkolenia.

Nocleg

Nie oferujemy noclegu. Najbliżej do miejsca zbiórki będą miały osoby mieszkające w Folgaridzie, a także w miejscowościach Dimaro, Malè, Commezzadura oraz pozostałych, znajdujących się w dolinie Val di Sole.