Kronplatz - Szkolenia sportowe podczas ferii

Nauka jazdy sportowej

Inicjatorem szkoleń sportowych jest Jarek Piechota, który przeszedł cykl szkoleń narciarskiej jazdy sportowej u znakomitego trenera narciarskiego Macieja Bydlińskiego.

Szkolenie z elementami jazdy sportowej skierowane jest dla dzieci z roczników 2004 - 2011, które opanowały w sposób bardzo dobry jazdę równoległą na nartach, oraz chcą podnosić swoje umiejętności. Szkolenie sportowe ma na celu poprawę techniki jazdy na nartach.

Miejsce rozpoczęcia zajęć:

Górna stacja gondoli Kronplatz

Zajęcia dzielą się na dwa bloki szkoleniowe:

Jazda zadaniowa, ma na celu przygotowanie, naukę oraz doskonalenie techniki pod kątem jazdy sportowej.  Duży aspekt kładzie się na doskonalenie jazdy równoległej o różnym promieniu skrętu. Na zajęciach wykonujemy liczne ćwiczenia, które staramy się dostosować indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia, ponieważ poprawna jazda sportowa wynika z poprawnego opanowania techniki jazdy na nartach.

Jazda sportowa odbywa się na zarezerwowanej trasie, gdzie rozstawiamy slalom lub gigant. Po każdym przejeździe kursant otrzymuje od trenera uwagi oraz wskazówki tak aby na bieżąco korygować popełniane błędy. Szkolenia są prowadzone, na tyczkach treningowych (lekkich), kolanówkach oraz miotełkach. Ostatniego dnia zajęć, organizujemy zawody z elektronicznym pomiarem czasu.

11.02-17.02.2023

19.02-24.02.2023

Osoby zainteresowaną ofertą naszych szkoleń prosimy o rejestrację:

FORMULARZ REJESTRACJI >>

 

 

oferty: Kronplatz

Oferta

1850

zł/os

Zajęcia 5,5h dziennie przez 5 dni + piątek: zawody narciarskie

  • Godziny zajęć: 10.00- 15.30
  • Grupy: do 15 osób
  • Przedział wiekowy: 2002-2009
  • Cena: 1850zł + 15€ lunch dziennie
FORMULARZ REJESTRACJI >>


licencja

100% zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku rezygnacji na 6 lub mniej dni przed rozpoczęciem zajęć- zaliczka przechodzi na inny dowolny termin w tym lub kolejnym sezonie.

Jeżeli rezygnacja spowodowana będzie zamknięciem granic - wpłacona zaliczka staje się pełną opłatą za zajęcia w sezonie 2021/2022

Lokalizacja naszych szkółek narciarskich

Zapraszamy do naszych szkółek w Livigno, Folgarida, Madonna di Campiglio, Kronplatz, Schladming- Dachstein!

Szkółka narciarska
Szkółka narciarska
Szkolenie sportowe dla dzieci

Oferta
Szkółka narciarska Szkółka narciarska
Szkółka narciarska Kursy kadrowe
Kursy kadrowe
Kaunertal
Oferta
Doświadczenie budowane przez lata

Nasi instruktorzy posiadają najwyższe uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe IVSI.

Nasi instruktorzy

Nasza kadra to najlepsi instruktorzy w Polsce ! Posiadają najwyższe uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe ISIA/IVSI. Przyznawana co roku licencja A+B stawia naszą kadrę na najwyższym poziomie. Polscy instruktorzy w Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio, Livigno, Kronplatz, Schladming- Dachstein, 3 Zinnen zapewnią Państwu najwyższy poziom szkolenia.Zobacz naszą pełną kadrę ↦
Logo
Logo
Szkoła narciarska

SnowRiders

Kontakt:

Poniedziałek - Piątek: 9.30 - 15.00

tel: +48 500 835 280

e-mail:[email protected]

Snow Riders Sp. z o.o. Sp.k. NIP:7831798582

hidden

PFR

© Copyright Snow Riders 2009-2020.
All Rights Reserved
created by mornel.com | Polityka prywatności

Gdzie znajdziesz nasze szkółki narciarskie ?

Polska szkółka Livigno, Marilleva, Folgarida, Madonna di Campiglio, Kronplatz, Drei Zinnen Dolomites, Schladming-Dachstein

Polscy instruktorzy w Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio, Livigno, Kronplatz, Drei Zinnen Dolomites, Schladming-Dachstein zapewnią Państwu najwyższy poziom szkolenia. Nasi instruktorzy posiadają najwyższe uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe IVSI.

Potrzebujesz szkolenia w innym miejscu? Możemy stworzyć kursy indywidualne gdziekolwiek zechcesz! Zapraszamy do kontaktu!